Posted by on sie 19, 2015 in Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu | 0 comments

0003J75DDKQ0SYKU-C116-F4Starając się o kredyt udajemy się do wielu oddziałów banku i szukamy najlepszego dla nas rozwiązania. Zawsze i w każdej placówce wymagane od nas są dokumenty, czyli dowód osobisty, który zawsze mamy przy sobie. Jako drugi dokument możemy przedstawić prawo jazdy, legitymację emeryta rencisty, książeczkę wojskową, czy dyskietkę otrzymaną i wydaną z Narodowego Funduszu Zdrowia. Po wprowadzeniu danych do komputera, które zamieszczone są na dokumentach pracownik banku poprosi nas o jak najszybsze wypisanie przez naszego pracodawcę zaświadczenie o dochodach, w celu dalszej weryfikacji.

Blankiet takiego zaświadczenia może wydać nam bank, w którym staramy się o kredyt. Taki dokument zawiera wiele rubryk, które muszą zostać wypisane. Oprócz naszego imienia i nazwiska pracodawca powinien i musi wypisać w odpowiednim miejscu dane firmy, w której zatrudnia osobę starającą się o kredyt. Ważny jest okres zatrudnienia pracownika i umowa na jaką jesteśmy zatrudnieni.

Bank także zwraca uwagę na pieczątkę i datę wystawienia i wypisania tego ważnego dokumentu. Telefon do zakładu pracy jest bardzo ważny ponieważ bank, czy pracownik banku może sprawdzić telefonicznie wszystkie dane jakie zostały zamieszczone na tym zaświadczeniu. Dokument taki ważny jest trzydzieści dni, zaś po tym czasie osoba starająca się o kredyt musi z nowym drukiem z powrotem udać się do swojego pracodawcy. Takie zaświadczenie zostaje w banku i jest potwierdzeniem naszych danych związanych z zatrudnieniem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>